Oferty Lato 2018


Sezon Letni 2018 – zakończony. Poniższy wpis ma charakter archiwalny.

 

Szanowni Rodzice!

W tym roku mamy do zaoferowania dla Państwa kilka różnych wariantów kolonii, obozów o różnej tematyce oraz zróżnicowanym programie wycieczek.

Kolonie będą zorganizowane nad morzem we Władysławowie, Jarosławcu jak i nad jeziorem w Borach Tucholskich w Tleniu.

Kolonie i obozy skierowane są zarówno dla dzieci najmłodszych m.in. projekty: „Moja Pierwsza kolonia” dla dzieci w wieku 6-10 lat. Przygotowane są także projekty dla młodzieży m.in. wypoczynek: „Relaks & Luzik„- przedział wiekowy to 13-17 lat.

W roku 2018 kontynuujemy projekt kolonii łączonej zwanej: 14 dni = 7 dni nad morzem + 7 dni nad jeziorem,  oraz obóz szkoleniowy LIFESAVER JUNIOR-MŁODSZY RATOWNIK WOPR, oba projekty cieszyły się dużym zainteresowaniem w latach ubiegłych.

Przygotowaliśmy dla Państwa dzieci także kilka nowych projektów m.in. Łucznik „Archery Game” we Władysławowie w obiekcie Admirał oraz projekt „Turysta” we Władysławowie w obiekcie Falcon.

Więcej szczegółów o koloniach i obozach organizowanych przez Towarzystwo „Nasze Szwederowo” znajdziecie Państwo w zakładce kolonie i obozy na stronie głównej oraz klikając w poniższy baner.

Informujemy również, że wszystkie wypoczynki organizowane przez TNS są zgłaszane w Bydgoskim Kuratorium Oświaty.

Równocześnie informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń, a cena za wypoczynek jest gwarantowana w momencie dokonania przez Państwa zapisu.

 

Z pozdrowieniami,

Zarząd TNS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *