Kolonie się odbędą – komunikat nr 2 (wakacje 2020)


Drodzy Rodzice!

Kolonie letnie 2020 organizowane przez TNS oraz CWEiR ODBĘDĄ SIĘ!!!

By móc dostosować wyjazdy do wymagań epidemiologicznych i zapewnić dzieciom bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek zgodnie z ogłoszonymi wytycznymi przez MEN, GIS i MZ:

  • Zostanie ograniczona liczba osób zakwaterowanych w ośrodku kolonijnym, liczebność grup wychowawczych, liczba osób zakwaterowanych w jednym pokoju.
  • Szczególnie restrykcyjnie będą przestrzegane zasady dezynfekcji i utrzymania w czystości sprzętu, ośrodków kolonijnych, autokarów itp.
  • Nasze kolonie będą pod stałą kontrolą kuratorium i sanepidu.
  • Oprócz bezpieczeństwa, szczególnie ważne jest dla nas zapewnienie dzieciom atrakcyjnego wypoczynku – przygotowujemy scenariusze alternatywnych zajęć, dodatkowe materiały na zajęcia, nowe miejsca do zwiedzania i wycieczek. Nawet jeśli nie będziemy mogli zrealizować wszystkich punktów programowych, które do tej pory były w naszej ofercie, na to miejsce zaproponujemy uczestnikom kolonii inne zajęcia, równie ciekawe, tak aby pobyt na naszych koloniach nadal był dla dzieci miłym wspomnieniem.
  • Terminy kolonii pozostają bez zmian!
  • Ceny za kolonie nie ulegną podwyższeniu, zostają zachowane na pierwotnym poziomie (cena jak przy dokonaniu zapisu), choć w przypadku nałożenia dodatkowych wymagań sanitarnych, będą wiązały się dla nas ze znacznymi kosztami.
  • Termin składania kart kolonijnych został zawieszony!!! Karty kolonijne należy zdawać na zbiórce autokarowej w dniu wyjazdu na kolonie.
  • Karty kolonijne zostaną uzupełnione o dodatkowe oświadczenie, które w najbliższych dniach zostanie opublikowane na naszej stronie internetowej w osobnym komunikacie.
  • Zobowiązujemy rodziców do wypełnienia i przesłania deklaracji uczestnictwa, którą można pobrać pod adresem: https://wp.me/a8qGDQ-oc
  • Terminy płatności za kolonie zgodnie z wcześniejszym komunikatem obowiązują do 15.06.2020 r. (osoby rozpoczynjące kolonie – turnus od 27.06.2020) oraz termin 25.06.2020 r. (osoby rozpoczynające wypoczynki w późniejszych terminach-turnusach). W indywidualnych przypadkach terminy mogą ulec wydłużeniu.

Równocześnie informujemy, że prowadzimy rekrutację na nasze kolonie.

Prosimy mieć na uwadze, że ograniczenie liczby osób w ośrodkach kolonijnych, itp. sprawia, że w tym roku dysponujemy mniejszą liczbą miejsc na naszych koloniach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do zapisywania dzieci na kolonie.

Szczegółowy opis kolonii – przejdź do strony: www.kolonie.naszeszwederowo.pl zakładka oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *